zielone szkoły
ośrodki kolonijne

Wycieczki Szkolne, Zielone Szkoły

Od wielu lat z satysfakcją zajmujemy się współorganizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży we Władysławowie. Doświadczenie, odpowiednia baza i wspaniała okolica tworzą klimat do wypoczynku.
Nasz ośrodek kolonijny jest jednym z nielicznych miejsc we Władysławowie przystosowanym do wypoczynku dzieci i młodzieży. Znajduje się w dzielnicy pensjonatowo-mieszkalnej usytuowanej w środku miasta.
W pobliżu: dworzec, kościół, w sąsiedztwie park przyrodniczy. Odległość od dworca 400m, od plaży ok. 800m i tyle samo do ośrodka sportowego Cetniewo.
Mapka dojazdu »»»
Na miejscu stołówka, świetlica, boisko (siatka, kosz), plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania, parking na samochody ogrodzony (niestrzeżony).
Do dyspozycji gości również. tenis stołowy, futbol "piłkarzyki", sprzęty do gier i zabaw, sprzęt nagłośniający, grill/ognisko, dostęp do internetu, rowery turystyczne, meble ogrodowe, sprzęt plażowy. Teren ośrodka kolonijnego jest przestrzenny, bezpieczny (nie ma bezpośredniego połączenia z główną ulicą) i ogrodzony.
    Ośrodek kolonijny dysponuje następującymi obiektami:
  1. budynek kolonijny; o łącznej liczbie miejsc noclegowych 62, w 22 pokojach Pokoje 2, 3 i 5-osobowe (większość pokoi 3-osob. z balkonami, wyposażenie podstawowe). Sanitariaty i prysznice na każdej kondygnacji, ciepła woda przez całą dobę.
  2. część hotelowa; max. liczbie miejsc 36, (standard hotelowy)
  3. oraz zaplecze; stołówka, świetlica i zadaszony taras (na długie grillowanie)
Wycieczki szkolne i Zielone Szkoły obejmujemy pomocą w organizacji zajęć na terenie ośrodka kolonijnego, jak i wycieczek po okolicy. Ośrodki kolonijne podlegają nadzorowi kilku służ, które aktualizują "kartę kwlifikacyjną obiektu". Te wymogi spełnia nasz ośrodek kolonijny.

    Wycieczki Szkolne, Zielone Szkoły w zakresie organizacji podlegają regulacji prawnej:
  1. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 8 listopada 2001 r. Dziennik Ustaw Nr 135 Poz. 1516 w sprawie warunków i sposobu organizowania przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki krajoznawstwa i turystyki.
  2. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach

Wskazane rozporządzenia dotyczą imprez typu: wycieczki szkolne , wycieczki klasowa, zielone szkoły czyli zajęcia, które odbywają się w trakcie trwania zajęć szkolnych.
Zielone szkoły nad morzem

Zielone szkoły nad morzem: 058 674 24 40; www.wycieczki.jod.pl

Administracja, hosting: Letnik.pl - noclegi, domki nad morzem

Strony partnerskie: o.w. Paleo - www.paleo.pl, Władysławowo kwatery, Sklep: krumik.pl, pokoje nad morzem